Do jakich aranżacji pasuje imitacja starej cegły?

Do jakich aranżacji pasuje imitacja starej cegły?

brak ocen

Imitacja starej cegły to nietuzinkowy sposób dekorowania ścian. Może stanowić funkcjonalne obłożenie całej ściany bądź też być świetnym sposobem na dodanie wyjątkowego akcentu do każdego pomieszczenia w postaci obłożenia części ściany w konkretnym miejscu. Gdzie można wykorzystać imitacje ze starej cegły, by stworzyć wyjątkową aranżację? O tym, do jakich pomieszczeń pasuje takie obłożenie ścienne, piszemy w dalszej części niniejszego artykułu.

W jakich pomieszczeniach sprawdzi się imitacja starej cegły?

Imitacja starej cegły może być stosowana w niemal każdym pomieszczeniu w domu. W salonach może być używana jako ściana akcentująca lub jako część większego schematu projektowego. Świetnie sprawdzi się w części wypoczynkowej, ale także będzie doskonałym tłem dla rodzinnego stołu. Poza tym może sprawdzić się jako przestrzeń ekspozycyjna np. dla rodzinnych fotografii i ulubionych obrazów.

W kuchniach można ją wykorzystać do dodania tekstury i charakteru do zwykłej ściany. Imitacja starej cegły z powodzeniem może zastąpić np. kafle kuchenne w przestrzeni nadblatowej. W sypialniach można ją wykorzystać do stworzenia przytulnej atmosfery lub dodania ciekawego punktu centralnego. W łazienkach można ją wykorzystać do stworzenia atmosfery przypominającej spa lub do dodania ciepła i tekstury do przestrzeni. W tych pomieszczeniach najlepiej wygląda w przestrzeni nad umywalką lub WC.

Do jakiego stylu aranżacyjnego pasuje imitacja starej cegły?

Imitacja starej cegły, którą znaleźć można w ofercie firmy Tiserec, może być stosowana zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach. W przypadku nowoczesnych aranżacji może być używana jako ściana akcentująca lub jako część większego schematu projektowego. W przypadku tradycyjnych aranżacji można ją wykorzystać jako część klasycznego stylu lub jako część eklektycznej mieszanki tekstur i kolorów. Niezależnie od wybranego stylu, imitacja starej cegły doda tekstury i charakteru każdemu pomieszczeniu w domu.

Tagi
Artykuły użytkownika
Dodaj komentarz
Komentarze

Brak komentarzy

Podobne artykuły
Dlaczego warto wybrać materac piankowy?
Komentarzy:0
brak ocen
Jak działają kotły na pellet?
Komentarzy:0
brak ocen
Jak wygląda montaż moskitiery?
Komentarzy:0
brak ocen
Jak wybrać idealne rozwiązanie do mieszkania?
Komentarzy:0
brak ocen